Olimpis 2015

Pasidžiaukime pasiekimais

Lapkričio 1 d. – 30 d. vyko respublikinis internetinis konkursas „Olympis 2015 – Rudens sesija“, kuriame dalyvavo 131 mokinys. Savo akademinius gebėjimus mokiniai galėjo pademonstruoti dalyvaudami Lietuvių kalbos, Anglų kalbos, Matematikos, Informacinių technologijų ir Biologijos konkursuose.

Sveikiname nugalėtojus!

Rezultatai:

Anglų kalbos konkurse dalyvavo 30  mokinių.

I laipsnio diplomais apdovanoti 6 mokiniai: Milita Mikalajūnaitė, Austėja Buivydaitė, Elzė Karpavičiūtė, Lukas Zujevas , Šarūnas Sinkevičius (mokytoja Jurgita Galackaitė), Viktorija Kolendo (mokytoja Svetlana Cvetkova).

II laipsnio diplomais apdovanoti 3 mokiniai:     Emilijus Pamedytis,  Gvidas Patapavičius, Miglė Kisieliūtė (mokytoja Jurgita Galackaitė).

III laipsnio diplomais apdovanoti 7 mokiniai:   Matas Kavaliauskas, Kotryna Karkalaitė, Emilė Piesliakaitė, Tomas Sabutis, Gabrielė Rumševičiūtė, Paulina Valdavičiūtė (mokytoja Jurgita Galackaitė), Viktorija Kolendo (mokytoja Svetlana Cvetkova).

Lietuvių kalbos konkurse dalyvavo 36  mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 6 mokiniai: Justas Simaška, Rugilė Talalytė, Neda Kolbinaite, Gabriele Gudaityte, Marijus Juknevicius (mokytoja Ilma Budnikienė), Miglė Kisieliūtė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 3 mokiniai:   Matas Kavaliauskas (mokytoja Jolita Skulčiuvienė),  Karolina Bujokaitė (mokytoja Ilma Budnikienė),  Domas Pakštys (mokytoja Valdonė Šimonytė).

III laipsnio diplomais apdovanoti 11 mokinių:  Goda Jankevičiūtė, Mantas Milukas, Gustė Toločkaitė, Dominykas Gerasimovas, Monika Juzėnaitė, Ugnius Toločka, Kotryna Karkalaitė , Kamilė Datkevičiūtė (mokytoja Jolita Skulčiuvienė), Evelina Miliauskaitė (mokytoja Valdonė Šimonytė), Emilė Piesliakaitė, Goda Orechovaitė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė).

Matematikos konkurse dalyvavo 39  mokiniai.

III laipsnio diplomais apdovanoti 8 mokiniai:  Matas Kavaliauskas, Ugnius Toločka, Gustė Toločkaitė, Mantas Milukas (mokytoja Jolita Skulčiuvienė), Domas Pakštys, Šarūnas Sinkevičius, Arminas Palaima (mokytoja Valdonė Šimonytė), Lukas Zujevas (mokytoja Inga Osauskienė).

Informacinių technologijų konkurse dalyvavo 3 mokiniai.

I laipsnio diplomu apdovanotas  Lukas Zujevas (mokytoja Inga Osauskienė).

II laipsnio diplomais apdovanotas  Domas Pakštys (mokytoja Valdonė Šimonytė)

Biologijos konkurse dalyvavo 23 mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 7 mokiniai: Kotryna Karkalaitė, Matas Kavaliauskas, Mantas Milukas,  Ugnius Toločka, Monika Juzėnaitė, Dominykas Gerasimovas (mokytoja Jolita Skulčiuvienė),  Viktorija Kolendo (mokytoja Valdonė Šimonytė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 4 mokiniai:  Goda Jankevičiūtė, Gustė Toločkaitė, Arnas Stankunavičius (mokytoja Jolita Skulčiuvienė), Miglė Kisieliūtė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė).

III laipsnio diplomais apdovanoti 8 mokiniai:  Arnas Lisovskis, Marijus Lankelis (mokytoja Jolita Skulčiuvienė), Gvidas Patapavičius, Domas Pakštys, Nedas Rudzinskas (mokytoja Valdonė Šimonytė), Emilė Piesliakaitė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė).

 

Dėkojame mokytojoms, organizavusioms mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“: Jolitai Skulčiuvienei, Ilmai Budnikienei, Gintarei Vinciūnienei, Jurgitai Galackaitei, Nijolei Gansiauskienei, Svetlanai Cvetkovai, Valdonei Šimonytei.

Pažymėjimai mokytojams, kurių mokiniai gavo I-III laipsnio diplomus:

Gintarė Vinciūnienė           Lietuvių kalba ir literatūra
Gintarė Vinciūnienė           Biologija, pasaulio pažinimas
Ilma Budnikiene                 Lietuvių kalba ir literatūra
Inga Osauskienė                 Matematika
Inga Osauskienė                 Informacinės technologijos
Jolita Skulčiuvienė             Lietuvių kalba ir literatūra
Jolita Skulčiuvienė             Matematika
Jolita Skulčiuvienė             Biologija, pasaulio pažinimas
Jurgita Galackaitė              Anglų kalba
Svetlana Cvetkova             Anglų kalba
Valdonė Šimonytė              Lietuvių kalba ir literatūra
Valdonė Šimonytė              Matematika
Valdonė Šimonytė              Informacinės technologijos
Valdonė Šimonytė              Biologija, pasaulio pažinimas

Konkretesnė informacija:

Olimpis 2015. Rudens sesija