KONKURSŲ „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ NUGALĖTOJAI

Respublikiniai internetiniai konkursai „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ vyko nuo kovo 1 d. iki balandžio 8 d. Dalyvavo 153 mokiniai. Savo akademinius gebėjimus mokiniai galėjo pademonstruoti dalyvaudami Lietuvių kalbos, Anglų kalbos, Matematikos, Istorijos, Informacinių technologijų ir Biologijos, pasaulio pažinimo konkursuose.

Sveikiname nugalėtojus!

Anglų kalbos konkurse dalyvavo 26  mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanota 11 mokinių:  1b- Titas Vinskis, 2b- Kernius Žagaras, Matas Zinkevičius, 3a-Alanas Pelivanov, Austėja Buivydaitė, 3b- Rugilė Talalytė, Mantas Gezevičius, Karolina Bujokaitė, 4c- Gabrielė Rumševičiūtė  (mokytoja Jurgita Galackaitė), 3a- Nedas Kulikauskas, 4c- Adrijus Muleronka (mokytoja Svetlana Cvetkova).

II laipsnio diplomais apdovanota 11 mokinių:     3a- Milita Mikalajūnaitė, Germantė Pacevičiūtė, Denis Saračev, Emilijus PamedytisElzė Karpavičiūtė, 3b- Marijus Juknevičius, 4a-Miglė Kisieliūtė (mokytoja Jurgita Galackaitė), 1b-Radvilė Anulevičiūtė, 4b-Viktorija Kolendo, 4c- Džiugas Brazdeikis (mokytoja Svetlana Cvetkova).

III laipsnio diplomais apdovanoti 2 mokiniai:   Marius Sviščevskis -2b, Aurėja Pivoriūnaitė -4a (mokytoja Jurgita Galackaitė).

Lietuvių kalbos konkurse dalyvavo 39  mokinių.

 I laipsnio diplomais apdovanoti 18 mokinių: 1a- Skirmantas Milašius , Benas Dainys, Kevinas Zaranka (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 1b-Titas Vinskis, Radvilė Anulevičiūtė (mokytoja Daiva Puišienė), 2b- Matas Zinkevičius, Monika Kumponaitė, Kernius Žagaras (mokytoja Leonarda Šimonienė), 3a- Austėja Buivydaitė, Nedas Kulikauskas, Elzė Karpavičiūtė, Rusnė Pilvinytė, Germantė Pacevičiūtė, Milita Mikalajūnaitė, Emilijus Pamedytis (mokytoja Odeta Balckienė), 4a- Miglė Kisieliūtė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė), 4b- Gvidas Patapavičius (mokytoja Valdonė Šimonytė), 4c-Džiugas Brazdeikis (mokytoja Inga Osauskienė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 4 mokiniai:   1b- Estela Kačegavičiūtė (mokytoja Daiva Puišienė), 3a-Denis Saračev (mokytoja Odeta Balckienė), 4a-Gabrielė Rumševičiūtė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė), 4c-Augustė Vitkauskaitė (mokytoja Inga Osauskienė).

III laipsnio diplomais apdovanoti 5 mokiniai: 1b-Naglis Kisielius (mokytoja Daiva Puišienė), 4b- Viktorija Kolendo, Evelina Miliauskaitė, Eimantė Rindzevičiūtė, Ema Pirtinaitė (mokytoja Valdonė Šimonytė).

Matematikos konkurse dalyvavo 43  mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 12 mokiniai: 1a- Skirmantas Milašius, Benas Dainys (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 1b- Emilija Jonaitytė (mokytoja Daiva Puišienė), 2b- Matas Zinkevičius, Kernius Žagaras, Monika Kumponaitė (mokytoja Leonarda Šimonienė), 3a- Austėja Buivydaitė, Nedas Kulikauskas, Alanas Pelivanov, Elzė Karpavičiūtė, Milita Mikalajūnaitė (mokytoja Odeta Balckienė), 4c- Adrijus Muleronka (mokytoja Inga Osauskienė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 10 mokinių: 1a- Kevinas Zaranka (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 1b-Jurgis Kaminskas, Radvilė Anulevičiūtė (mokytoja Daiva Puišienė), 3a-Germantė Pacevičiūtė, Denis Saračev (mokytoja Odeta Balckienė), 4a- Miglė Kisieliūtė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė), 4b- Gvidas Patapavičius, Domantas Ročka, Viktorija Kolendo, Šarunas Sinkevičius (mokytoja Valdonė Šimonytė)..

III laipsnio diplomais apdovanoti 9 mokiniai:  1b- Naglis Kisielius, Titas Vinskis (mokytoja Daiva Puišienė), 3a- Rusnė Pilvinytė (mokytoja Odeta Balckienė), 4a- Gabrielė Rumševičiūtė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė), 4b- Ema Pirtinaite, Eva Sakalauskaite, Domas Pakstys, Evelina Miliauskaite (mokytoja Valdonė Šimonytė), 4c- Džiugas Brazdeikis (mokytoja Inga Osauskienė).

Informacinių technologijų konkurse dalyvavo 7 mokiniai.

I laipsnio diplomu apdovanoti 2 mokiniai:  4c-Džiugas Brazdeikis, Adrijus Muleronka  (mokytoja Inga Osauskienė).

III laipsnio diplomais apdovanota:  4c- Augustė Vitkauskaitė (mokytoja Inga Osauskienė).

Biologijos, pasaulio pažinimo konkurse dalyvavo 37 mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 20 mokinių:   1a- Benas Dainys, Kevinas Zaranka (mokytoja Laimutė Vagnerienė),, 1b- Skirmantas Milašius, Radvilė Anulevičiūtė, Titas Vinskis, Robertas Reicenštein, Estela Kačegavičiūtė, Jurgis Kaminskas (mokytoja Daiva Puišienė), 2b- Kernius Žagaras, Matas Zinkevičius, Nojus Grinskis, Monika Kumponaitė (mokytoja Leonarda Šimonienė), 3a- Austėja Buivydaitė, Nedas Kulikauskas, Milita Mikalajūnaitė, Germantė Pacevičiūtė, Elzė Karpavičiūtė (mokytoja Odeta Balckienė), 4c- Adrijus Muleronka, Augustė Vitkauskaitė, Džiugas Brazdeikis (mokytoja Inga Osauskienė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 5 mokiniai:  1b- Naglis Kisielius (mokytoja Daiva Puišienė), 4a- Miglė Kisieliūtė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė), 4b- Evelina Miliauskaite, Gvidas Patapavičius, Viktorija Kolendo (mokytoja Valdonė Šimonytė),.

III laipsnio diplomais apdovanoti 7 mokiniai:  1b- Gertrūda Bazevičiūtė, Emilija Jonaitytė (mokytoja Daiva Puišienė), 4a- Gabrielė Rumševičiūtė, Arminas Mogenis, Aurėja Pivoriūnaitė (mokytoja Gintarė Vinciūnienė), 4b- Nedas Rudzinskas, Ema Pirtinaite (mokytoja Valdonė Šimonytė),.

 Dėkojame mokytojoms, organizavusioms mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“: Laimutei Vagnerienei, Daivai Puišienei, Jolitai Skulčiuvienei, Leonardai Šimonienei, Gintarei Vinciūnienei, Valdonei Šimonytei, Ingai Osauskienei,  Jurgitai Galackaitei, Svetlanai Cvetkovai.

Pažymėjimai mokytojams, kurių mokiniai gavo I-III laipsnio diplomus:

Mokytojas  Dalykas
Laimutė Vagnerienė

Daiva Puišienė

Lietuvių kalba, matematika, biologija, pasaulio pažinimas

Lietuvių kalba, matematika, biologija, pasaulio pažinimas

Inga Osauskienė Matematika, informacinės technologijos, lietuvių kalba, biologija, pasaulio pažinimas
Jurgita Galackaitė Anglų kalba
Laimutė Vagnerienė Lietuvių kalba, matematika, biologija, pasaulio pažinimas
Leonarda Šimonienė Lietuvių kalba, matematika, biologija, pasaulio pažinimas
Odeta Balckienė Lietuvių kalba , matematika, biologija, pasaulio pažinimas
Svetlana Cvetkova Anglų kalba
Valdonė Šimonytė Lietuvių kalba, matematika, biologija, pasaulio pažinimas
Gintarė Vinciūnienė Lietuvių kalba, matematika, biologija, pasaulio pažinimas
   

Konkretesnė informacija: Olympis 2016. Pavasario sesija

 

Rita Dapšienė, pavaduotoja ugdymui