Pasidžiaukime pasiekimais

olimpisRugsėjo-lapkričio mėnesiais vyko respublikinis internetinis konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“. Savo akademinius gebėjimus mokiniai galėjo pademonstruoti dalyvaudami Lietuvių kalbos, Anglų kalbos, Matematikos, Informacinių technologijų ir Biologijos konkursuose.

„Olympis 2016“ konkursuose dalyvavo 56 mokiniai: 19 iš jų dalyvavo keturiuose konkursuose, 10 mokinių dalyvavo trijuose, 12 mokinių dalyvavo dviejuose ir 15 mokinių dalyvavo viename konkurse. Visiems mokiniams konkurso organizatoriai dovanojo tušinukus, žaidimus, padėkas, nugalėtojams – I, II, III laipsnio diplomus. Medalius laimėjo trys 3b klasės mokiniai:

Titas Kraniauskas, Marius Sviščevskis ir Gytis Voroninas.

Sveikiname nugalėtojus!

Rezultatai:

Anglų kalbos konkurse dalyvavo 36  mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 5 mokiniai: 2b – Titas Vinskis, 4 kl. – Elzė Karpavičiūtė (mokytoja Jurgita Galackaitė), 3b – Titas Kraniauskas, Nojus Grinskis, 4 kl. – Astijus Babilas (mokytoja Svetlana Cvetkova).

II laipsnio diplomais apdovanoti 9 mokiniai: 2b – Simonas Šikšnys, 3a – Matas Kavaliauskas, 3b –  Marius Sviščevskis, Matas Zinkevičius (mokytoja Jurgita Galackaitė), 2a – Džiugas Semionovas,  2b – Emilis Mikelionis, Radvilė Anulevičiūtė, Emilija Jonaitytė, 3a – Rūta Muznikaitė(mokytoja Svetlana Cvetkova).

III laipsnio diplomais apdovanoti 9 mokiniai: 2a – Skirmantas Milašius, 2b – Naglis Kisielius, 2c – Tajus Paknys, 3b – Monika Kumponaitė, Gytis Voroninas, Melita Tauginaitė (mokytoja Jurgita Galackaitė), 2c – Guoda Radžabovaitė, 3b – Deimantė Antanavičiūtė, 4 kl. – Justinas Blažys (mokytoja Svetlana Cvetkova).

Lietuvių kalbos konkurse dalyvavo 42  mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 7 mokiniai: 2a – Benas Dainys (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 2b –  Titas Vinskis (mokytoja Daiva Puišienė), 3b – Titas Kraniauskas, Matas Zinkevičius, Monika Kumponaitė (mokytoja Leonarda Šimonienė), 4kl. – Amanda Bukauskaitė, Elzė Karpavičiūtė (mokytoja Ilma Budnikienė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 17 mokinių: 2a – Skirmantas Milašius, Kevinas Zaranka (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 2b – Emilis Mikelionis, Radvilė Anulevičiūtė, Gabrielė Šemetaitė, Skomantas Šulga, Emilija Jonaitytė,  Naglis Kisielius (mokytoja Daiva Puišienė), 2c – Greta Namavičiūtė (mokytoja Zita Garbašauskienė), 3b – Marius Sviščevskis, Gytis Voroninas, Melita Tauginaitė (mokytoja Leonarda Šimonienė), 4kl. – Rusnė Mikėnaitė, Marijus Juknevičius, Karolina Bujokaitė, Gabrielė Gudaitytė, Rugilė Talalytė (mokytoja Ilma Budnikienė).

III laipsnio diplomais apdovanoti 8 mokiniai: 2a – Kamilė Kazlauskaitė (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 2b – Agnė Gezevičiūtė, Naglis Karaliūnas, Robertas Reicenštein (mokytoja Daiva Puišienė), 2c – Paulina Grigaitė, Matas Stonys (mokytoja Zita Garbašauskienė), 3b – Deimantė Antanavičiūtė, Kamilė Mogenytė (mokytoja Leonarda Šimonienė).

Matematikos konkurse dalyvavo 43  mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 2 mokiniai: 3b – Marius Sviščevskis  (mokytoja Leonarda Šimonienė), 4kl. – Mantas Gezevičius (mokytoja Ilma Budnikienė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 11 mokinių: 2a – Benas Dainys, Skirmantas Milašius, Kevinas Zaranka (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 3b – Matas Zinkevičius, Titas Kraniauskas, Monika Kumponaitė  (mokytoja Leonarda Šimonienė), 4kl. – Rugilė Talalytė, Neda Kolbinaitė, Gelmė Ivanauskaitė, Gabrielė Gudaitytė, Rusnė Mikėnaitė (mokytoja Ilma Budnikienė).

III laipsnio diplomais apdovanoti 5 mokiniai: 2b – Jurgis Kaminskas (mokytoja Daiva Puišienė), 2c – Matas Stonys (mokytoja Zita Garbašauskienė), 3b – Gytis Voroninas (mokytoja Leonarda Šimonienė), 4kl. – Neda Cichanovičiūtė, Marijus Juknevičius (mokytoja Ilma Budnikienė).

Biologijos konkurse dalyvavo 24 mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti 10 mokinių: 2a – Benas Dainys, Skirmantas Milašius, Kevinas Zaranka (mokytoja Laimutė Vagnerienė), 2b – Emilija Jonaitytė, Naglis Karaliūnas,  Gabrielė Šemetaitė (mokytoja Daiva Puišienė), 3b – Gytis Voroninas , Marius Sviščevskis, Titas Kraniauskas, Matas Zinkevičius (mokytoja Leonarda Šimonienė).

II laipsnio diplomais apdovanoti 7 mokiniai: 2b – Estela Kačegavičiūtė, Agnė Gezevičiūtė (mokytoja Daiva Puišienė), 2c – Tajus Paknys, Matas Stonys, Goda Vilkelytė (mokytoja Zita Garbašauskienė), 3b – Nojus Grinskis, Monika Kumponaitė (mokytoja Leonarda Šimonienė).

III laipsnio diplomais apdovanoti 5 mokiniai: 2b – Gertrūda Bazevičiūtė, Skomantas Šulga (mokytoja Daiva Puišienė), 2c – Greta Namavičiūtė (mokytoja Zita Garbašauskienė), 3b – Kamilė Mogenytė, Melita Tauginaitė (mokytoja Leonarda Šimonienė).

Dėkojame mokytojoms, organizavusioms mokinių dalyvavimą konkursuose „Olympis“:

Ilmai Budnikienei, Svetlanai Cvetkovai, Jurgitai Galackaitei, Zitai Garbašauskienei,  Daivai Puišienei, Leonardai Šimonienei , Laimutei Vagnerienei.

 

Rita Dapšienė, pavaduotoja ugdymui